فروشگاه اینترنتی بازار 24 ساعته
بادکنک تزئینی نورانی led ال ای دی

بادکنک تزئینی نورانی led ، محصولی با طراحی جالب توجه و بسیار کارآمد برای تزئین مجالس و جشن ها است . این بادکنک چراغ دار ، ارائه شده در رنگ های متنوعی است و درون آن یک چراغ LED قرار گرفته که با استفاده از 3 عدد باطری ساعت تغذیه می شود . چراغ قرار گرفته شده داخل بادکنک به صورت چشمک زن می باشد و نور آن در تاریکی شب ، جلوه ای متفاوتو بسیار زیبا را ایجاد می کند .

زمانی که شما بادکنک ال ای دی را باد می کنید و آن را در محیط و به خصوص در فضایی با نور کم قرار می دهید ، نورانی بودن آن جلوه ای خاص و جذاب را ایجاد می کند . منبع تغذیه این چراغ ال ای دی ، 3 عدد باطری ، نظیر باطری های ساعت می باشد که به سادگی قابل تهیه است . این محصول در بسته های 5 عددی با رنگ های متنوع و قیمتی مناسب ارائه می شود .

 اغلب ، برای تزئین محیط از ابزار تزئینی گوناگونی استفاده می شود ، اما با استفاده از بادکنک تزئینی نورانی led ، شما می توانید بدون نیاز به وسایل دیگر ، ظاهری متفاوت و در عین حال بسیار شاد را در محیط ایجاد نمایید . با استفاده از بادکنک تولد چراغ دار ، یک شب خاطره انگیز را برای کودک خود رغم بزنید .

بادکنک ها به دلیل ماهیت شادی که دارند ، در موارد بسیار زیادی نظیر تزئین محیط ، مورد استفاده قرار می گیرند . اما این بار یک بادکنک کاملاً متفاوت را به شما پیشنهاد می کنیم که بادکنک تزئینی نورانی led نام دارد . محصولی با کارایی بسیار جالب توجه که واقعاً نظر میهمانان شما را به خود جلب خواهد نمود . داخل این بادکنک یک چراغ LED قرار گرفته که به صورت چشمک زن می باشد .

دارای کلید روشن و خاموش

که در حالت بدون باد بادکنک قابل استفاده می باشد

بادکنک ها همه در سایز بزرگ هستند

قیمت بادکنک led اصل : فقط 9000تومان

تعداد:5 عدد اصل

خرید پستی


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Couldn't resolve host name in /home3/bazareco/public_html/wp-content/themes/WordPress98_Ebuy_persian/single.php on line 30

Warning: file_get_contents(http://magicfa.net/ptr/بادکنک-تزئینی-نورانی-led-ال-ای-دی.html) [function.file-get-contents]: failed to open stream: operation failed in /home3/bazareco/public_html/wp-content/themes/WordPress98_Ebuy_persian/single.php on line 30
9000 تومان سفارش دهید
تبلیغات
  • ام پی تری پلیر آیپاد اپل
  • خش گیر خودرو فیکس ایت پرو اصل
  • عینک ری بن مدل کت ۲۰۱۲
  • تی شرت لاغری مردانه اسلیم لیفت اصل