فروشگاه اینترنتی بازار 24 ساعته

کالای اصل و غیراصل

کالاهای مشابه در بازارکه تحت عنوان کالای اصلی عرضه می گردند، به طور مخفیانه و غیر قانونی در کارگاههای های کوچک وثبت نشده در چین تولید می شوند. این کالاها با موادی ارزان و بدون کیفیت ساخته شده و به طور غیر قانونی به خیلی از کشورها وارد می شوند. این کالاها فاقد استاندارد اروپایی سی ای بوده و در اروپا قابل عرضه نیستند و به علت مرغوب نبودن نوع ماده سازنده در مواد پلیمری )پلاستیکی) علامت بازیافت روی آنها دیده نمی شود.

درکلیه کشورهایی که حق کپی رایت وجود دارد عرضه و فروش اینگونه کالاهای بی کیفیت پیگرد قانونی و جریمه های خیلی سنگین را برای فروشندگان دربردارد، از این رو کمپانی های صاحب نام هیچ گاه اینگونه کالاها را عرضه نمی کنند، چون این کار منجر به باطل شدن پروانه کار و از بین رفتن اعتبار آنها می شود.

کالاهایی که شما در تله شاپینگ های فروشگاه اینترنتی تی وی مارکت مشاهده می کنید کالاهای اصلی هستند که تحت لایسنس کمپانی های  اروپائی یا امریکایی ساخته می شوند. این کالا ها در خصوص طرح و کارکرد، نام تجاری و فیلم تبلیغاتی ثبت جهانی شده اند و از لحاظ کیفیت برترین هستند و هیچ کالایی نمی تواند مشابه آنها ساخته شود از اینرو هیچ کدام از کالاهای تقلبی شبیه آن چیزی که شما در تلویزیون مشاهده می کنید نمی تواند باشد .

پس اگر کالایی را مشابه کالاهای ما در بازار مشاهده نمودید مطمئن باشید که غیر اصلی هستند،
عرضه کنندگان متفرقه کالاهای مشابه را با قیمت خیلی ارزان تر خریداری و گران تر به شما می فروشند!

برای اطمینان بیشتر همواره می توانید کلیه محصولاتی که ما به فروش می رسانیم را با نمونه های موجود در بازار مقایسه کنید ، مطمئن باشید که این کالاها دارای تفاوتهای متعددی می باشند.

فروشگاه اینترنتی بازار 24 ساعته  معتبرترین مرجع فروش لوازم ماهواره ای در ایران